Yükleniyor...

Gülüş Dizaynı

ülüş tasarımında önemli noktalardan biri, dişlerin sıralı ve düzgün olmasıdır. Üst üste olan dişler estetik bir gülüş sergilemenizi engelleyebilir.

Gülüş tasarımı, gülüşünüzde etkili olan dudak ve dişleri kişiye yakışan ve estetik bir hale getirmek için uygulanan işleme denir. Gülüş tasarımında önemli noktalardan biri, dişlerin sıralı ve düzgün olmasıdır. Üst üste olan dişler estetik bir gülüş sergilemenizi engelleyebilir. Aynı zamanda dişler beyaz ve temiz görünmelidir.

Gülüş, bir insanda en önce dikkatimizi çeken haldir. Hislerimizi ve duygularımızı yansıtmak için kullandığımız bu araç kendimizi ifade edilmemiz ve güzel hissetmemiz konusunda çok önemlidir. Durum böyle olunca gülüşünü daha estetik ve güzel bir hale getirmeyi kim istemez ki?

Gülüş tasarımı, son zamanlarda en çok konuşulan konulardan biri haline gelmeye başladı. Ağız ve diş sağlığı konusunda gelişen tıp dünyası, sadece hastalıklar konusunda değil aynı zamanda estetik görünüme sahip olunma noktasında da kişilere yardımcı olmaktadır. bu alanda yapılan gelişmeler arasında kendinden en çok söz ettiren kategorilerden biri gülüş tasarımı oldu.

Gülüş tasarımı nasıl yapılır?

Zirkon kaplamalar, bonding, beyazlatma, diş eti operasyonları, köprüler, diş boyu ayarlaması ve dudak şekillendirmeleri gibi teknikler kullanılarak kişinin istediği gibi sonuçların verilmesini sağlayan bir diş tedavisi yöntemidir. Diş etlerindeki kötü görünümün yok olmasında büyük bir avantaj sağlayan gülüş tasarımı, dişlerde meydana gelen çürüme ve diş eksikliği gibi durumların ortadan kalkmasını da sağlamaktadır. Dişlerin renklerinin düzelmesi, çatlaklıkların giderilmesi ve eksik dişlerin tamamlanması gibi işlemlerle devam eden gülüş tasarımı tedavisi, doğal görünümlü dişlere ve diş etlerine sahip olmak isteyenlere uygulanan bir yöntemdir.

Gülüş tasarımı yaptırmak isteyen hastanın cinsiyeti, yaşı, sonuca dair beklentisi, yüz şekli ve dişlerin durumu gibi birçok faktör işlemde farklılıklara sebep olabilir.

Gülüş tasarımı hangi tedavileri içerir?

  • Diş beyazlatma,
  • Pembe estetik,
  • Zirkonyum, porselen kaplama,
  • Ponding,
  • Ortodontik tedaviler,
  • Lamine porselenler,
  • Dudak konturlarının şekillendirilmesi,
  • İmplant.
  • Diş eti estetiği,

Gülüş Tasarımı’nın Avantajları Nelerdir?

Birçok açıdan avantaja sahip olan gülüş tasarımı, kişilerin özgüveninin artmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Beylikdüzü gülüş tasarımı estetiği konusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, ağız ve dişlerinde sorun yaşayan hastalarımız, tedavi sonrasında birçok avantajı bir arada yakalayabilmektedir.